QARMA KARAKAYA – PROJE SATIŞI TAMAMLANDI
Proje, Satılık 16,500,000₺ Turk Lirasi - 4 Yatak Odalı Villa, Lüks Tatil Villası, Müstakil Villa, Özel Havuzlu Villa, Taş Ev
QarmaKarakaya 173 m2

2022 NISAN İTİBARİYLE GÜMÜŞLÜK’TE BİR BAŞKA HİKAYE YAZILMAYA BAŞLANIYOR…

Qarma Karakaya projemiz 12.000 m2 alan üzerine kurulmuş, ortalama 1000-1300 m2’lik arsa payları olan toplam 8 villadan oluşmaktadır.

Yüksek tavanları, geniş yaşam alanları, panoramik manzara imkanı sunan katlanabilir alüminyum doğramalar, taş duvarların doğal güzelliği ve serinliği, havuzunuzdan denizi ve gün batımını seyredebileceğiniz tek katlı müstakil villalar 2 ve 3 yatak odalı olarak tasarlanmıştır.

Gümüşlük’ün hemen dibinde, sessizliği ve bozulmamış doğasıyla bir kaya oyuğuna saklanan Karakaya Köyü ise, sakinliğin bu çok özel coğrafyada beden bulmuş hali. Bu saklı köyün 800 yıllık bir tarihi ve çok özel dokusuna rağmen bugün bile “gizli” kalmayı başarmış olmasının bir nedeni var. 14. yüzyıldan sonra, korsan saldırılarından korunmak amacıyla, Gümüşlük’e yakın bir dağın yamacındaki siyah kayalıklara kurulmuş. Kurulduğu kaya kapkara olduğu için de, adı Karakaya Köyü olmuş. Gümüşlük’e doğru giderken, Eski Karakaya Köyü tabelasından döndüğünüzde; birbirinden nefis kaktüslerin doğayla flört ettiği, yeşilin otantik Bodrum yapılarına ev sahipliği yaptığı sessiz bir bölgeye ulaşacaksınız.

Karakaya Masalı tam da burada başlıyor… Türkiye’deki en güzel gün batımı manzaralarından birine sahip bu köyde, yaprakların dans ederken çıkardığı sesleri duyabilmenin ve Gümüşlük’ü kuş bakışı izlemenin keyfini yaşıyorsunuz. Kendinizle ve ailenizle baş başa kalabileceğiniz, kalabalıktan uzak ve doğaya yakın bir hayatın tadını çıkarırken; Bodrum’un en popüler koyunun da, el değmemiş köy yaşamının da hemen yakınınızda olduğunu biliyorsunuz. Tarihi koklayarak modern zamanın şartlarında imkansız gözüken eşsiz bir huzurla baş başa kalacağınız ve karmaya inanmaya başlayacağınız bu masalı yaşamak için doğayı takip edebilirsinizEKSTRA DETAYLAR
Salon ve tüm odalarda VRV ( DAIKIN ) ısıtma ve soğutma sistemi
Yatak odaları Laminant parke, salon ve ıslak zeminler VİTRA – KÜTAHYA seramik,
Dış cephe 15-20 cm Taş kaplama duvarlar
Yüksek ve geniş alüminyum katlanabilir doğramalar
Banyolarda DURAVIT-VITRA-ARTEMA vitrifiye ve armatürler
Muhteşem Eski Karakaya köyü manzarası
Meşhur Gümüşlük günbatımı
Yerel mimari
Geniş bahçe kullanımı ve ve 4 mevsim teras alanları
Zeytin ve meyve bahçeleri, Doğal yaşam

 

Floor Plans

Tip A

17 m2
3 Yatak Odası
2 Banyo
580,000₺ Başlayan Fiyatlarla

Tip B

173 m2
3 Yatak Odası
2 Banyo
580,000₺ Başlayan Fiyatlarla
Harita

Benzer İlanlar