Villa Andrew
Kiralık 1,200₺ Günlük başlayan fiyatlarla - 3 Yatak Odalı Villa, Özel Havuzlu Villa
kadikale1 120 m2 3 Yatak Odası 1 Banyo 1 Garaj

Villa Andrew sakin ve huzurlu bir tatil için sizleri bekliyor.

Muhteşem deniz manzarası, yeni yapılmış özel havuzu ve peyzajı yenilenmiş bahçesiyle Villa Andrew size hayallerinizdeki tatili sunuyor.

Turgutreis Kadıkalesi’nde elit bir site içerisinde bulunan villamız da 3 yatak odası, 1 banyo ve 2 adet tuvalet bulunmaktadır. 2 katlı olan bu villamızda üst kattaki yatak odaları klimalı, alt kattaki  çift kişilik yatak odası ise gölgede olduğu için sadece pervane bulunmaktadır. Pencerelerde sineklik olup, egeden gelen rüzgar sizi serinletmek için yeterli olacaktır ve ayrıca sağlık açısından klima bazı kişiler için sıkıntı yaratabiliyor. Gerekirse salondaki yüksek BTU klimayı açarak 5-7 dakika içinde serinlik sağlanabilir.

Salon,mutfak ve yatak odasından önü kapanmaz bir deniz manzarasına hakimdir.  Salon ve açık mutfak oldukça pratik olup, hemen evin alt balkonlarındaki zengin oturma grubunda ailece keyifli kahvaltılar, akşam yemekleri yenilebilir.

Villamız bu sezondan itibaren kiraya verilecek olup tüm eşyaları yeni alınmıştır. Genelde beyaz rengin hakim olduğu şık ve sade ürünler kullanılmıştır.

Birçok yunan adasını gören villanın geniş bahçesinden güneşin batışını izleyebilirsiniz,havuz başında soğuk bir şeyler içebilirsiniz.

Villanın havuz ölçüleri ( 10.50m x 3,5m ) olup,havuzun yanında duş yeri de vardır. Villanın bulunduğu sitede 24 saat güvenlik ,Tenis ve Basketbol sahaları ve yarı-olimpik bir havuz vardır.

Bir defaya mahsus 500 TL temizlik ücreti ve geri iadeli 1.500 TL hasar depozitosu bulunmaktadır.

Ek Detaylar

  • Nisan - Ekim: Günlük 1200 ₺
  • Mayıs - Eylül: Günlük 1300 ₺
  • Haziran - Temmuz - Ağustos: Günlük 1500 ₺
  • Depozit: 1500 TL

Benzer İlanlar